Pracanti rok po roku


admin - Posted on 07 Duben 2009

Účastníci za rok 1999

(10. - 16. července)

Jméno  Počet hodin 
 Jánský Jiří  28
 Jánský Jan  28
 Zahořík Radovan  20
 Rečo Ján  8
 Tampová Gabriela  8
 Nevoral Ondřej  8
 Papežová Eva  16
 Burdová Markéta  16
 Vítková Jana  16
 Mattas Dan  24
 Wasserbauer Richard  16
 Vidím Jakub  12
 Vidímová Tereza  12
 Šubrt Vít  12
 Jánská Milada  12
 Zofová Alena  24
 Černý Ota  4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2000 

(14. - 23. července)

Jméno Počet hodin
Jánský Jiří  60
Jánský Jan  28
Jánská Milada  20
Věšínová Kamila  52
Richterová Jana  40
Benda Jiří  4
Zahořík Radovan  4
Burdová Markéta  20
Papežová Eva  20
Vítková Jana  28
Tampová Gabriela  8
Nevoral Ondřej  8
Mattas Daniel  20
Prokopec Michal  12
Larsenová Vanessa  16
Šlaufová Markéta  16
Bártíková Ivana  16
Kron Jan  28
Vašková Jana  20
Vávra Jan  28
Šupová Daniela  16
Lukešová Zuzana  12
Kovářová Linda  4
Wasserbauer Richard  20
Němečková Kateřina  8
Jeřábková Lída 16 
Zatrapa Tomáš  24
Ambrožová Kateřina  20
Nováková Jana  24
Zikmundová Lucie  20
Háčková Markéta  16
Král Vojtěch  8
Šubrt Vít  8
Lukeš Ondra  8
Říha Jakub  12
Holeyšovský Kryštof  12
Pražáková Hana  4
Adámková Ivana  4
Feltová Daniela  32
Thelen Daniel  12
Filouš Tomáš  12
Mackovič Jan  12
Štencel Martin  12
Toniková Diana  24
Solarová Kamila  16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Účastníci za rok 2001

(14. - 24. července)

Jméno   Počet hodin
 Jánský Jiří  88
 Jánská Milada  80
 Jánský Jan  14
 Vondrášek Martin  14
 Věšínová Kamila  80
 Larsenová Vanessa  3
 Šlaufová Markéta  14
 Bártíková Ivana  10
 Lukeš Ondřej  4
 Peška Martin  44
 Komárek Filip  4
 Sainerová Jana  4
 Sulek Štěpán  4
 Svobodová Markéta  12
 Nováková Tereza  12
 Langerová Veronika  4
 Říha Jakub  4
 Makovec Vojtěch  4
 Kron Jan  41
 Mattas Daniel  16
 Prokopec Michal  8
 Vávra Jan  32
 Zatrapa Tomáš  32
 Nováková Jana  21
 Wassebauer Richard  30
 Král Vojtěch  12
 Šubrt Vít  12
 Nevoral Ondřej  8
 Burdová Markéta  16
 Vítková Jana  16
 Jeřábková Lída  14
 Feltová Daniela  48
 Švecová Magda  12
 Švecová Markéta  12
 Přerostová Barbora  12
 Tampová Gábina  8
 Toniková Diana  36
 Matějková Lucie  36
 Matějka Ondřej  10
 Rečo Ján  8
 Kittrich Jan  16
 Filouš Tomáš  16
 Štencel Martin  16
 Ferkl Lukáš  12
 Nováková Lenka  12
 Rybníčková Alena  12
 Mašková Petra  8
 Solarová Kamila  12
 Hronová Marie  12
 Thelen Dan  8
 Mackovič Jan  8
 Švec Jakub  8
 Semorád Jan  8
 Kliment Viktor  8
 Doktor Alexandr  8
 Simandlová Kateřina  8
 Adámek Jiří  8
 Šerý Richard  8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2002

(16. - 22. července)

 Jméno Počet hodin 
 Jánský Jiří  65
 Jánský Jan  43
 Jánská Milada  41
 Feltová Daniela  46
 Feltová Anna  34
 Ernestová Petra  26
 Halíková Jana  26
 Gallus Petr  48
 Langerová Veronika  41
 Šlaufová Markéta  28
 Bártíková Ivana  12
 Urbánková Kristiána  26
 Pospíšilová Irena  26
 Vávra Jan  35
 Zatrapa Tomáš  33
 Nováková Jana  33
 Plachá Alena  20
 Toniková Diana  25
 Matějková Lucie  25
 Müller Dan  26
 Burda Petr  12
 Novák Petr  8
 Zikmundová Lucie  27
 Krejčová Simona  4
 Matějka Ondřej  23
 Král Vojtěch  8
 Vondrášek Martin  30
 Jeřábková Lída  18
 Solarová Kamila  10
 Švec Jakub  2
 Šerý Richard  4
 Hipská Kateřina  2
 Vorlová Vlasta  2
 Peška Martin  10
 Krohová Eliška  9
 Kron Jan  18
 Till Michal  16
 Thelen Dan  4
 Štencel Martin  4
 Toman Jakub  7
 Špirka Jakub  7
 Štorkánová Halka  8
 Stiborek Tomáš  9
 Langer Radek  4
 Langmeier Jan  5
 Baumruková Lucie  5
 Sova Petr  9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Účastníci za rok 2003

(12. - 20. července)

 Jméno Počet hodin 
 Jánský Jiří  72
 Jánský Jan  38
 Kopřivová Michala  24
 Kytličková Alexandra  24
 Potužník Jan  20
 Sádecká Zuzana  21
 Bártík Václav  4
 Prudká Barbora  4
 Bártíková Ivana  11
 Vávra Jan  36
 Šlaufová Markéta  10
 Kron Jan  23
 Matějková Lucie  16
 Toniková Diana  13
 Solarová Kamila  13
 Sova Petr  13
 Štencel Martin  4
 Kittrich Jan  4
 Gallus Petr  12
 Thelen Dan  8
 Mackovič Jan  4
 Zatrapa Tomáš  24
 Dvořáková Marie  15
 Flemr Marcel  16
 Plecháčková Veronika  11
 Šubrt Vít  10
 Sova Marek  6
 Vidím Jakub  6
 Feltová Anna  4
 Nováková Jana  22
 Burda Petr  27
 Vondrášek Martin  14
 Matějka Ondřej  8
 Komárek Filip  14
 Stiborek Tomáš  8
 Müller Dan  8
 Kašťáková Tereza  4
 Langer Radek  3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2004

(18. - 24. července)

Jméno  Počet hodin 
 Jánský Jiří  56
 Gallus Petr  28
 Bártíková Ivana  6
 Šlaufová Markéta 12 
 Burda Petr  15
 Langerová Veronika  32
 Svobodová Markéta  19
 Sojková Tereza  28
 Ivanova Anna  12
 Babická Zuzana  15
 Nováková Tereza  19
 Vávra Jan  24
 Jánský Jan  29
 Sádecká Zuzana  24
 Zatrapa Tomáš  21
 Sainerová Jana  10
 Nováková Jana  14
 Potužník Jan  8
 Jakubisko Jorik  4
 Vondrášek Martin  13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Účastníci za rok 2005

(15. - 28. července)

 Jméno Počet hodin 
 Jánský Jiří  72
 Jánský Jan  62
 Langerová Veronika  62
 Gallus Petr  34
 Kytličková Alexandra  19
 Kopřivová Michaela  19
 Sainerová Jana  10
 Svoboda Jiří  10
 Koudelka Jiří  19
 Bártíková Ivana  8
 Vávra Jan  29
 Burda Petr  40
 Vondrášek Martin  38
 Šlaufová Markéta  29
 Nováková Jana  28
 Jakubisko Jorik  16
 Toniková Diana  9
 Solarová Kamila  9
 Kron Jan  9
 Sova Petr  9
 Komárek Filip  9
 Dousková Eliška  13
 Svobodová Eliška  13
 Langová Michaela  20
 Zima Ondřej  17
 Pipková Markéta  14
 Krohová Eliška  9
 Sádecká Zuzana  10
 Zatrapa Tomáš  64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2006

(17. - 21. července)

 Jméno Počet hodin 
 Jánský Jiří  45
 Jánský Jan  40
 Langerová Veronika  40
 Vávra Jan  31
 Šlaufová Markéta  29
 Zatrapa Tomáš  39
 Nováková Jana  18
 Vondrášek Martin  39
 Sádecká Zuzana  8
 Kopřivová Michaela  13
 Svoboda Jiří  30
 Sainerová Jana  30
 Felt František  15
 Votnbsp; tr ptr /p/th/td td/td class=ík Michal  15
 Langová Michaela  13
 Chytilová Anna  13
 Zima Ondřej  13
 Kynzlová Jitka  13
 Demuthová Tereza  13
 Koudelka Jiří  13
 Bártíková Ivana  4
 Skenderija Boris  4
 Kolouchová Zuzana  8
 Burda Petr  9
 Langer Radek  4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Účastníci za rok 2007

(15. - 21. července)

 Jméno Počet hodin 
 Jánský Jiří  37
 Jánský Jan  30
 Langerová Veronika  33
 Vávra Jan  34
 Šlaufová Markéta  25
 Zatrapa Tomáš  28
 Vondrášek Martin  31
 Burda Petr  32
 Nožičková Veronika  14
 Sainerová Jana  20
 Svoboda Jiří  22
 Kuznická Anna  19
 Reichová Anna  19
 Langer Radek  10
 Gallus Petr  8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Účastníci za rok 2008

(14. - 18. července)

Jméno Počet hodin
Jánský Jiří  26
Jánský Jan  25
Langerová Veronika  24
Vávra Jan  24
Šlaufová Markéta  24
Zatrapa Tomáš  19
Nováková Jana  14
Vondrášek Martin  18
Svoboda Jiří  24
Burda Petr  19
Nožičková Veronika  14
Leština Dan  6
Radil Jakub  25
Jedlička Radim  11
Lejčková Markéta  11
Kuznická Anna  14
Skorkovská Tamara  14
Víznerová Petra  14
Rybárová Adriana  17
Slezáková Sylva  17
Neumannová Edita  17
Sainerová Jana  8
Langer Radek  14
Rataj Martin  11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Účastníci za rok 2009

(4. - 12. července)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 14
Jánský Jan 37
Langerová Veronika 37
Šlaufová Markéta 34
Zatrapa Tomáš 35
Vondrášek Martin 34
Burda Petr 35
Slezáková Sylva 20
Neumannová Edita 20
Sandanusová Anna 14
Šefl Kryštof 14
Svoboda Jiří 26
Lohrová Jana 18
Víznerová Petra 18
Kuznická Anna 18
Košťáková Veronika 3
Kejhar Adam 9
Vávra Jan 21
Hrbková Kateřina 21
Holeňová Anežka 7
Jakovec Matouš 7
Štencel Martin 7
Thelen Dan 7
Benda Adam 11
Feistner Tomáš 6
Skorkovská Tamara 6
Musilová (Sádecká) Žofie 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Účastníci za rok 2010

(3. - 11. července)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 22
Jánský Jan 30
Langerová Veronika 28
Šlaufová Markéta 27
Zatrapa Tomáš 11
Nováková Jana 19
Vondrášek Martin 18
Bártíková (Skenderija) Ivana 7
Skenderija Boris 7
Burda Petr 26
Slezáková Sylva 15
Neumannová Edita 16
Sandanusová Anna 15
Lišková Kateřina 16
Eliášová Marie 17
Štencel Martin 8
Pochobradský David 8
Švanda Josef 4
Svoboda Jiří 17
Langer Radek 13
Vávra Jan 15
Hrbková Kateřina 15
Plundra Michal 6
Kroutilová Katrin 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Účastníci za rok 2011

(2. - 10. července)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 14
Jánský Jan 34
Langerová Veronika 32
Šlaufová Markéta 29
Zatrapa Tomáš 6
Gregor Jan 12
Vondrášek Martin 31
Stonišová Tereza 10
Šefl Kryštof 18
Burda Petr 31
Slezáková Sylva 24
Neumannová Edita 25
Sandanusová Anna 15
Michaličová Tereza 19
Sekerková Zuzana 19
Krofta Daniel 8
Svoboda Jiří 18
Langer Radek 19
Vávra Jan 7
Hrbková Kateřina 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Účastníci za rok 2012

(1. - 8. července)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 21
Jánský Jan 25
Langerová Veronika 24
Šlaufová Markéta  3
Zatrapa Tomáš 6
Gregor Jan 20
Vondrášek Martin 20
Stonišová Tereza 17
Jankovský Jakub 22
Jirků Veronika 7
Slezáková Sylva 19
Neumannová Edita 21
Sandanusová Anna 22
Knížková Barbora 19
Liška Jiří 7
Lišková Kateřina 7
Svoboda Jiří 11
Langer Radek 10
Vávra Jan 15
Hrbková Kateřina 13
Nováková Jana 12
Podsedníková Andrea 7
Pochobradský David 8
Rybárová Adriana 21
Sainerová Jana 3
Sandanusová Anna 22
Slezáková Sylva 19
Stejskalová Hana 7
Stonišová Tereza 17
Štencel Martin 13
Thelen Daniel 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2013

(30. červen - 7. červenec)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 23
Jánský Jan 27
Langerová Veronika 20
Šlaufová Markéta  18
Zatrapa Tomáš 18
Gregor Jan 5
Vondrášek Martin 25
Stonišová Tereza 9
Burda Petr 23
Hoffmann Petr 5
Langrová Renata 5
Stejskalová Hana 5
Sandanusová Anna 26
Tyc Petr 5
Ziková Ivana 10
Svoboda Jiří 23
Vávra Jan 12
Vávrová Kateřina 5
Nováková Jana 10
Štencel Martin 10
Thelen Daniel 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2014

(4. - 12. července)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 12
Jánský Jan 19
Langerová Veronika 3
Šlaufová Markéta  22
Zatrapa Tomáš 1
Gregor Jan 5
Vondrášek Martin 23
Stonišová Tereza 5
Burda Petr 23
Radek Langer 10
Jankovský Jakub 12
Sainerová Jana 3
Sandanusová Anna 22
Musil Martin 4
Sádecká Zuzana 10
Svoboda Jiří 23
Vávra Jan 14
Nováková Jana 13
Thelen Daniel 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2015

(4. - 12. července)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 6
Jánský Jan 25
Langerová Veronika 12
Šlaufová Markéta  12
Zatrapa Tomáš 8
Vondrášek Martin 20
Stonišová Tereza 5
Burda Petr 12
Radek Langer 21
Jankovský Jakub 10
Sainerová Jana 4
Sandanusová Anna 16
Vávrová Kateřina 3
Štencel Martin 5
Svoboda Jiří 20
Vávra Jan 5
Nováková Jana 10
Thelen Daniel 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci za rok 2016

(2. - 10. července)

 Jméno Počet hodin 
Jánský Jiří 8
Jánský Jan 27
Jánská Veronika 18
Šlaufová Markéta  18
Zatrapa Tomáš 14
Vondrášek Martin 28
Stonišová Tereza 2
Burda Petr 29
Radek Langer 27
Mackovič Jan 2
Sainerová Jana 3
Pochobradský David 2
Štencel Martin 2
Svoboda Jiří 12
Vávra Jan 5
Nováková Jana 8
Thelen Daniel 4

 

 

Top 10

1.   Jánský  Ja.            561 h.

2.   Jánská V.              410 h.

3.   Vondrášek M.          396 h.

4.  Zatrapa T.                383 h.  

5.   Vávra J.                   367 h.

6.   Šlaufová M.          350 h.

7.   Burda P.               333 h.

8.   Nováková J.          246 h.

9.   Svoboda J.            236 h.

10. Jánská M.             153 h.

Rýzmberk v číslech

  • Celkový počet odpracovaných hodin:  8432
  • Celkový počet pracantů: 173
  • Nejvíce odpracovaných hodin za rok: 1015
  • Nejméně odpracovaných hodin za rok: 199
  • Průměr odpracovaných hodin ročně: 468

 

Kompletní statistický přehled ke stažení zde.

Nejnovější obrázek

20160710_130622_hdr

Náhodný obrázek

2009-DSC_0074

Poslední komentáře